Café’s en restaurants
Brasserie Floor, Epe  www.brasseriefloor.nl
Grand Café Cornelis, Epe  cornelisepe.nl
Brasserie Bij Ons, Epe  www.brasseriebijonsepe.nl
Restaurant Fizzy, Epe    www.restaurantfizzy.nl
De Ossenstal (pannenkoeken), Epe    www.ossenstal.nl
Pannenkoekenhuis De Veldkamp, Epe     www.develdkampepe.nl
‘t Koetshuis bij kasteel Cannenburch, Vaassen    www.restaurant-koetshuis.nl
Ribhouse Texas Restaurant, Epe    www.ribhousetexas.nl
Wokoriental, Epe      www.wokoriental.nl
Veluws Eethuis Wissel, Epe  www.veluwseethuis.nl
De Zwarte Boer, Ermelo  www.dezwarteboer.nl

CultuurAnton-Pieck museum, Hattem     www.antonpieckmuseum-hattem.nl
Nederlands Bakkerijmuseum Het warme Land, Hattem     www.bakkerijmuseum.nl
Voermanmuseum, Hattem     www.voermanmuseumhattem.nl
Het nationale park De Hoge Veluwe    www.hogeveluwe.nl
Het Kröller-Müller Museum     www.kmm.nl
Paleis Het Loo, Apeldoorn        www.paleishetloo.nl
Nederlands Openluchtmuseum, Arnhem     www.openluchtmuseum.nl
Joods Museum Sjoel, Elburg     www.sjoelelburg.nl
Kasteel  Cannenburch, Vaassen    www.mooigelderland.nl/cannenburch

Dierentuinen

Burgers Zoo, Arnhem        www.burgerszoo.nl
Dierenpark, Amersfoort      www.dierenparkamersfoort.nl
Apenheul, Apeldoorn           www.apenheul.nl
Dolfinarium, Harderwijk      www.dolfinarium.nl
Wildpark Het Aardhuis, Hoog Soeren    www.aardhuis.nl

Natuur

De Kijktuinen, Nunspeet    www.kijktuinen.nl
Dr.A.vogelpark, Elburg    www.avogel.nl/tuinen
Buitencentrum Veluwe-Noord, Nunspeet   Buitencentrum-Veluwe-Noord
Ampies berg in ‘t Harde    www.ampiesberg.nl

Met kinderen

Speeltuin Ballorig, Wijhe     www.ballorig.nl/wijhe
Speel en doe Paradijs De Koperen Ezel, Epe   www.dekoperenezel.nl
Recreatiepark ’t Smallert, Emst     www.smallert.nl
Walibi World, Biddinghuizen         www.walibi.com
Kinderparadijs Malkenschoten, Apeldoorn   www.kinderparadijsmalkenschoten.nl
Koningin Juliana Toren, Apeldoorn    www.julianatoren.nl
Sport en recreatiecentrum De Brake, Nunspeet   www.debrake.nl
De Vosselhoeve boerengolf, Epe    www.devosselhoeve.nl
Recreatieplas/waterskicentrum Het Kievitsveld, Epe     hetkievitsveld

Streekproducten

Streekproducten algemeen     www.veelluwe.nl
Fruittuin Verbeek, Oldebroek     www.fruittuinverbeek.nl
Slagerij Ter Weele, Oene     www.slagerijterweel.nl
Imkerij het Honingmagazijn Epe     www.honingmagazijn.nl
Droogbloemenboerderij Aperloo, ‘t Harde    www.droogbloemenboerderijaperloo.com

Wellness

Wellnessresort Zwaluwhoeve, Harderwijk  www.zwaluwhoeve.nl
De Veluwse Bron, Emst   www.veluwsebron.nl
Schoonheidsstudio Cosmonique, Epe  www.cosmonique.com

Zwembaden

Recreatiegebied Kievitsveld, Emst, 0 - 80 jaar - Zwembad/Overig  

Recreatiegebied Heerderstrand, Heerde, 0 - 80 jaar - Zwembad  

Subtropisch recreatiebad De Veldkamp, Wezep, 0 - 90 jaar - Zwembad  Recreatiegebied Zandenplas, Nunspeet, 0 - 99 jaar - Zwembad  Boschbad, Apeldoorn, 0 - 99 jaar 

Recreatiegebied/Zandenplas