Café’s en restaurants 
Restaurant ‘t Soerel Restaurant, Epe www.soerel.nl  De Ossenstal (pannenkoeken)  www.ossenstal.nl
Pannenkoekenhuis De Veldkamp, Epe  www.develdkampepe.nl  Restaurant ‘t Koetshuis bij kasteel Cannenburch   www.restaurant-koetshuis.nl
Ribhouse Texas Restaurant, Epe  www.ribhousetexas.nl Wokoriental, Epe  www.wokoriental.nl  Veluws Eethuis Wissel  www.veluwseethuis.nl
De Zwarte Boer  www.dezwarteboer.nl

Dierentuinen
Burgers Zoo, Arnhem  www.burgerszoo.nl   Dierenpark, Amersfoort   www.dierenparkamersfoort.nl  Apenheul, Apeldoorn

www.apenheul.nl  Dolfinarium, Harderwijk www.dolfinarium.nl  

Wildpark Het Aardhuis, Hoog Soeren www.aardhuis.nl

Natuur
De Kijktuinen , Nunspeet   www.kijktuinen.nl   Dr.A.vogelpark, Elburg   www.avogel.nl/tuinen
Buitencentrum-Veluwe-Noord   Ampies berg in ‘t Harde www.ampiesberg.nl

Streekproducten
Fruittuin Verbeek, Oldebroek  www.fruittuinverbeek.nl  

Slagerij Ter Weele, Oene  www.slagerijterweel.nl
Imkerij het Honingmagazijn Epe  www.honingmagazijn.nl  

Droogbloemenboerderij Aperloo, ‘t Harde  www.droogbloemenboerderijaperloo.com

Bos en heide

Wellness
Wellnessresort  Zwaluwhoeve, Harderwijk   www.zwaluwhoeve.nl De Veluwse Bron, Emst   www.veluwsebron.nl
Schoonheidsstudio Cosmonique, Epe   www.cosmonique.com

Cultuur
Anton-Pieck museum, Hattem  www.antonpieckmuseum-hattem.nl Nederlands Bakkerijmuseum  www.bakkerijmuseum.nl
Voermanmuseum, Hattem  www.voermanmuseumhattem.nl

Het nationale park De Hoge Veluwe  www.hogeveluwe.nl
Het Kröller-Müller Museum  www.kmm.nl   

Paleis Het Loo,  Apeldoorn  www.paleishetloo.nl   

Nederlands Openluchtmuseum, Arnhem

www.openluchtmuseum.nl
Joods Museum Sjoel, Elburg   www.sjoelelburg.nl   Kasteel  Cannenburch, Vaassen   www.mooigelderland.nl/cannenburch

Met kinderen
Speeltuin Ballorig, Wijhe  www.ballorig.nl/wijhe  

Speel en doe Paradijs De Koperen Ezel, Epe   www.dekoperenezel.nl
Recreatiepark ’t Smallert, Emst  www.smallert.nl  

Walibi World, Biddinghuizen  www.walibi.com
Kinderparadijs Malkenschoten, Apeldoorn www.kinderparadijsmalkenschoten.nl  

Koningin Juliana Toren, Apeldoorn  www.julianatoren.nl
Sport en recreatiecentrum De Brake, Nunspeet  

vwww.debrake.nl

De Vosselhoeve boerengolf, Epe  www.devosselhoeve.nl
Recreatieplas/waterskicentrum   Het Kievitsveld, Epe hetkievitsveld.nl

Zwembaden

Recreatiegebied Kievitsveld, Emst, 0 - 80 jaar - Zwembad/Overig  

Recreatiegebied Heerderstrand, Heerde, 0 - 80 jaar - Zwembad  

Subtropisch recreatiebad De Veldkamp, Wezep, 0 - 90 jaar - Zwembad  Recreatiegebied Zandenplas, Nunspeet, 0 - 99 jaar - Zwembad  Boschbad, Apeldoorn, 0 - 99 jaar 

Recreatiegebied/Zandenplas

De Vlaamse Gaai
Bungalowpark RabbitHill
Soerelseweg 18 huis 32
8162PB  Epe
Tel.  06-22930563  
          06-42160317

Wilt u meer weten?

Neem contact op »

  • Facebook